Час, з якого присуджуються аліменти:


Аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред’явлення позову.

Вік дитини, яка отримує аліменти:

Аліменти сплачуються до досягнення дитиною повноліття. Якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв’язку з

30.03.13
/ Прочесть / Комментариев: 0

Одне з питань, які жінці необхідно вирішити, для себе, при одруженні, - вибір прізвища. І іноді зважитися на цю зміну жінці заважає думка, що на неї при позитивному рішенні чекає складна бюрократична процедура. Окрім того виникає питання - які документи підлягають зміні, а які -ні.

Всі знають, що підлягає зміні паспорт особи. І це не дивно адже він засвідчує вашу особу. Його зміна обов’язкова на протязі місяця після реєстрації шлюбу. Про це вам не дасть забути відповідний штамп, який буде розміщений

30.03.13
/ Прочесть / Комментариев: 0

 

Согласно п.3.4 Приказа министерства здравоохранения Украины «Об утверждении Государственных санитарных правил планирования и застройки населенных пунктов» N 173 от 19.06.96р. с изменениями и дополнениями, согласно действующих строительных норм и правил территория населенного пункта с учетом преимущественного функционального использования подразделяется на:

01.03.13
/ Прочесть / Комментариев: 0

Одного разу до мене на консультацію прийшла дівчина. Проблема була в тому, що потрібно заплатить податок за підприємницьку діяльність.

-В чому ж проблема? - питаю, - Платіть.

І отримую слізне пояснення. Влаштувалася на роботу. Пообіцяли платить багато, якщо оформиться як ПП, мовляв тобі воно без різниці, нам же менше податків платить. Дівчина більше пояснень не попросила. Стала до роботи пропрацювала рік, а потім знайшла кращу роботу і звільнилася. Усе б нічого та прийшло повідомлення, що мається заборгованість по сплаті податків. Сума дівчину шокувала. Дивно, але виявилося, що з моменту її звільнення ПП не
припинило свою діяльність.

13.02.13
/ Прочесть / Комментариев: 0

Іноді громадяни віддаючи свою землю в оренду не усвідомлюють навіть власниками чого вони є - земельної ділянки чи паю. А відтак не знають своїх прав та обов’язків перед орендарем. З ними укладають «стандартні орендні договори» і лише коли приходить час отримувати оплату за віддану в оренду землю виявляється, що є проблеми…

Тож в цій статті ви зможете знайти інформацію в чому спільні та відмінні риси оренди земельної частки (паю) та оренди земельної ділянки.

13.02.13
/ Прочесть / Комментариев: 0

В одному американскому серіалі мені дуже сподобалась фраза, якою молодий адвокат представлявся глядачу: «мене звати Джон і я працюю в адвокатській конторі «Юніссап» і якщо ви не керівник великої корпорації, яка судиться з «маленькою » людиною, ви навряд чи чули про нас».

Нещодавно один мій приятель став таким керівником великої фірми… що судиться зі своїм працівником за незаконне звільнення. І виявилося, що «грамотно» звільняти в Україні досі не вміють.

13.02.13
/ Прочесть / Комментариев: 0

Категория споров о взыскании алиментов занимает значительное место в судебной статистике. Распад семьи почти всегда тянет за собой возложение на одного из родителей обязанности уплаты алиментов на содержание несовершеннолетних детей.
Но как быть, если плательщик алиментов едет за границу?

Что говорит по этому поводу законодательство. Итак, ст. 181 Семейного кодекса Украины предусмотрено, что в случае

13.02.13
/ Прочесть / Комментариев: 0

Пенсія, яку Ви отримували в Україні до виїзду на постійне проживання в іншу країну, за Вашою заявою може бути виплачена за шість місяців наперед перед від‘їздом, рахуючи з місяця, що настає за місяцем зняття з обліку за місцем постійного проживання. Надалі виплата пенсії в Україні припиняється. До заяви про припинення виплати пенсії подається закордонний паспорт з відповідним записом про виїзд на постійне проживання за кордон та талон про зняття з реєстрації за місцем постійного проживання.

13.02.13
/ Прочесть / Комментариев: 0

В нашей жизни часто случается, что владельцы автомобилей разных категорий попадают в ДТП. В таких случаях мы сталкиваемся с такой проблемой как возмещение ущерба и получения страховой помощи вследствие ДТП.

Очень часто случается, что через собственную невнимательность горе-водители не могут получить возмещение от страховщиков, и они (то есть страхователи) очень часто пользуются доверчивостью наших людей. Часто

25.01.13
/ Прочесть / Комментариев: 0

Отсутствие заработной платы в срок – это грубейшее нарушение основных прав сотрудника, и трудового законодательства в целом.

Проблема с задолженностью может возникать в двух вариантах развития событий. Когда вам выплачивают заработную плату несвоевременно, с задержками, один раз в месяц вместо положенных двух. Когда вам ее не выплачивают вообще на протяжении долгих месяцев. К

03.01.13
/ Прочесть / Комментариев: 0
Страница 2 из 10   1 2 3 4 5 6  »
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Десять минус три будет, прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет