Ухвала про забезпечення позову та витребування доказів

.

УХВАЛА

про забезпечення позову

та витребування доказів

12 вересня 2009 року суддя Дніпровського районного суду м. Києва Яровенко Н.О., розглянувши заяву АКБ „Укрсоцбанк” про забезпечення позову по справі за позовом Акціонерно-комерційного банку соціального розвитку « Укрсоцбанк» до ОСОБА_1 про стягнення боргу,

В С Т А Н О В И В :

08 вересня 2009 року позивач звернувся до суду з названим позовом та просив ухвалити рішення, згідно якого стягнути з відповідача заборгованість за кредитним договором у розмірі 90220,21 грн.

Одночасно, з метою забезпечення позовних вимог, позивач просив суд накласти арешт на рухоме та нерухоме майно, грошові кошти, що належать ОСОБА_1 та його дружині ОСОБА_2, а також заборонити ОСОБА_1 виїзд за межі України.

Суд, враховуючи ті обставини, що позивач не надав відомостей про те, яке саме майно належить відповідачу та його дружині, вважає необхідним зробити запит до Комунального підприємства „Києвське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об`єктів нерухомості” та УМВС УДАЇ в Києвської області для з`ясування обставин стосовно того, яке рухоме та нерухоме майно належить відповідачу та його дружині, оскільки витребуванні відомості необхідні для всебічного, об’єктивного та повного розгляду справи.

В іншій частині вимог щодо заборони виїзду за межі України гр. ОСОБА_1 - відмовити.

Керуючись ст.ст. 137, 151, 152 Цивільно процесуального кодексу України,

У Х В А Л И В:

Витребувати відомості з Комунального підприємства „Києвське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об`єктів нерухомості” стосовно того, яке нерухоме майно належить ОСОБА_1 та ОСОБА_2, також відомості з УМВС УДАЇ України в Києвської області стосовно рухомого майна, що належить ОСОБА_1 та ОСОБА_2, в іншій частині забезпечення позову відмовити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанцій шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 Цивільний процесуальний кодекс України.

Суддя:

24.02.11 / Просмотров: 7693 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Количество времен года (сезонов), прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет