Скарга на постанову суду

.

Голові апеляційного суду

_______________ області

______________________

ПІБ___________________

АДРЕСА______________

СКАРГА

на постанову суду

Постановою ___________ районного суду м.Одеси від ___ ________ ____ року я визнаний винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП та до мене застосовано

адміністративне стягнення

у вигляді позбавлення права управління транспортними засобами строком на три місяці за те, що __ _________ ____р. о 23.00 години, на вул.___________ в м.________я, керуючи автомобілем «Міцубісі» д/н ______ , не вибравши безпечної швидкості, залежно від погодних умов, не впорався з керуванням автомобіля, внаслідок чого виїхав на бордюрне каміння, перекинувся і зіткнувся зі стоячим автомобілем ВАЗ 2106 д/н ________, чим порушив вимоги п.12.1 ПДР України.

Дану постанову вважаю незаконною та необґрунтованою, оскільки вона винесена з порушенням норм матеріального та процесуального права. Також висновки суду не відповідають фактичним обставинам справи.

Дана дорожньо-транспортна пригода була вчинена в стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки. Як я зазначав в своїх поясненнях до протоколу про адміністративне правопорушення, ДТП відбулося внаслідок того, що мене підрізав автомобіль «Мерседес – Вито», я намагався впоратися з управлінням і уникнути будь-яким засобом лобового зіткнення, яке вважається найнебезпечнішим (в моєму автомобілі були ще люди), однак у зв’язку з погодними умовами, задню частину мого автомобілю занесло на бордюр і відбулось опрокидування.

Водій автомобілю ВАЗ 2106 ПІБ_________. ніяких майнових претензій до мене немає, оскільки заподіяний збиток я відшкодував.

В матеріалах справи в схемі пригоді невірно викладені обставини, де зазначені два автомобілі: ВАЗ 2106 та «Тойота», а мій автомобіль марки «Міцубісі».

В постанові суду першої інстанції вказано, що я в судове засідання не з’явився та за вказаною адресою не мешкаю. Однак ніяких повідомлень про слухання справи не надходило. За адресою ___________я мешкаю зі своєю бабусею, і вона теж на моє ім’я ніяких повідомлень про час та місце розгляду справи не отримувала.

Таким чином я не був сповіщений про дату та місце розгляду справи, участі в судовому засіданні не приймав, чим були порушені мої права передбачені ст. 268 КУпАП, оскільки я був позбавлений можливості захищати свої права.

Також, згідно ст. 280 КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення з’ясовується: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду та інше. Не з’ясувавши всіх цих обставин суд першої інстанції застосував до мене стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на строк до трьох місяців, однак ст. 124 КУпАП передбачає стягнення у вигляді штрафу від одного до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців.

У відповідності зі ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника , ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.

Стаття 30 КУпАП зазначає, що позбавлення спеціального права застосовується за грубе або систематичне порушення порядку користування цим правом.

Раніше адміністративних правопорушень я не скоював, збитки заподіяні водію автомобіля ВАЗ 2106 внаслідок ДТП я відшкодував.

В порушення вимог ст. 285 КУпАП копію постанови суду мені не надіслали, про прийняте рішення мені стало відомо __ _________ _____ року при перевірці документів працівниками ДАІ.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.18, 247, 293, 294, 296, Кодекс України про адміністративні правопорушення,

П Р О Ш У:

Поновити строк на оскарження.

Постанову _________ районного суду м._________від __ __________ ________ года в моєму відношенні скасувати, справу провадженням закрити.

Додаток: на 1 аркуші

.

«___»______________ _____ рік

ПІБ__________

<
31.01.11 / Просмотров: 3749 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Два плюс три будет, прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет