Скарга на постанову по справі про адміністративне правопорушення

.

________ районний суд міста ________

ПІБ__________________________ (адреса)

С К А Р Г А

на Постанову по справі про адміністративне правопорушення

15 квітня 2009 року я, ________________ПІБ, отримав лист, відправлений Управлінням ДАІ УМВС України в Полтавський області на мою адресу 03.04.2009 року, про що є відповідний штамп Полтавського поштового відділення № 23 від 03.04.2009 року на конверті.

В зазначеному листі знаходилась Постанова серії ВЕ № 96854743 по справі про адміністративне правопорушення складена від 22.02.2009 року співробітником Жовтневої роти ДПС Полтавського району лейтенантом ОСАБА_2 та з додатком у вигляді фотографії (надалі – Постанова).

В зазначеній Постанові вказано, що я 22.02.2009 року о 12.00 годині, рухаючись зі швидкістю 70 км на годину на автомобільній дорозі Одеса-Полтава на власному транспортному засобі марки SHEVROLET, модель AVEO, державний номерний знак ___________, перевищив швидкість руху в зоні дорожнього знаку «3.29», а саме обмеження максимальної швидкості 40 км на годину, чим припустив порушення пункту 12.9.б Правил Дорожнього Руху України. Зазначеною Постановою на мене накладено адміністративне стягнення в розмірі 340 грн. (триста сорок гривень).

Додатком до зазначеної Постанови є фотографія від 22.02.2009 року складена о 12:00:44 годині.

Відповідно до 12.9 Правил дорожнього руху – «Водію заборонено:

А) перевищувати максимальну швидкість, визначену технічними характеристиками транспортного засобу;

Б) перевищувати максимальну швидкість руху, зазначену в пунктах 12.4 – 12.7 » тощо

Відповідно до п. 12.6 Правил дорожнього руху – «Поза населених пунктів на всіх дорогах рух транспортних засобів дозволено зі швидкістю:

Б) транспортним засобам, якими керують водії зі стажем до 2-ох років - не більш ніж 70 км/г

Г) іншим транспортним засобам: на автомагістралях – не більше 130 км/г, на дорогах для автомобілів – не більше 110 км/г, на інших дорогах – не більше 90 км/г».

Як вбачається з фотографії, яка є додатком до оскарженої Постанови, мною не було порушено пункт 12.6.б Правил дорожнього руху, а саме: я не перевищував максимально дозволену швидкість руху на даному участку автомобільної дороги, оскільки рухався зі швидкістю у 70 км/г. Доказів того, що я рухався зі швидкістю у 70 км/г в зоні дії дорожнього знаку «3.29» Правил дорожнього руху, немає.

На підставі викладеного, вважаю, що оскаржуєма мною Постанова є незаконною.

Відповідно до ст. 289 Кодексу про адміністративне правопорушення: Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу».

Так як вказана Постанова направлена на мою адресу 03.04.2009р., а отримана мною лише 15.04.2009р., вважаю, що строк на оскарження пропущений з поважних причин.

Відповідно до п.3 ч.1,ч.5 ст. 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення : «постанову іншого органу (посадової особи) про накладання адміністративного стягнення може бути оскаржено у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний суд.

Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита».

Керуючись ст. ст. 287,288,289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

П Р О Ш У:

Поновити ПІБ______________________ строк на оскарження Постанови серії ВЕ № _________ по справі про адміністративне правопорушення від 22.02.2009 року, складеної співробітником Жовтневої роти ДПС Полтавського району лейтенантом Івановим М.О.

Скасувати Постанову серії ВЕ № _______________ по справі про адміністративне правопорушення від 22.02.2009 року, складеної співробітником Жовтневої роти ДПС Полтавського району лейтенантом ОСОБА_2 у зв`язку з відсутністю в моїх діях складу правопорушення.

Додаток:

1. Копія Постанови серії ВЕ № __________ по справі про адміністративне правопорушення від 22.02.2009 року, складеної співробітником Жовтневої роти ДПС Полтавського району лейтенантомОСОБА_2

2. Фотографія, яка є додатком до Постанови.

3. Копія конверту.

4. Копія скарги.

ПІБ_________________

11.06.10 / Просмотров: 3978 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Десять минус три будет, прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет