Позовна заява про перерахунок пенсії

.

До районного суду м. ________

Позивач: (ПІБ, адреса)

Відповідач: (ПІБ, адреса)

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про перерахунок пенсії

Я, ПІБ, проходив службу в УМВС України. Був звільнений у відставку з посади заст. Начальника УВС КМУ у військовому званні підполковник міліції, і виключений із списків особового складу і всіх видів забезпечення з 01.12.1987 року.

З 02.12.1987 року мені була призначена пенсія відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ і деяких інших осіб» від 09.04.1992 року.

Як вбачається з відповіді управління фінансових ресурсів і економіки УМВС України в ____ області за станом на 01.09.2004 роки розмір моєї пенсії складає 348 грн. 75 коп. Вказана сума обчислена виходячи з суми грошового забезпечення: 581 грн. 25 коп., яка включає такі види:

• Посадовий оклад - 185грн.

• Оклад за військове звання - 130 грн.

• 40% надбавка за вислугу років - 126 грн.

• 50% надбавка за особливі умови служби – 157.50 грн.

• 100% надбавка - 441 грн.

• за безперервну службу: 25 р. 90% - 935.55 грн.

• 15% надбавка за секретність - 26 грн. 25 коп.

Вважаю, що в грошове забезпечення, з якого мені розраховувалася пенсія з 02.11.1999 року не ввійшла 25% щомісячна доплата від передбачуваної пенсії, встановлена Указом Президента України № 926/96 від 04.10.96 року яку я одержував ні підставі відповідного наказу начальника УМВС області.

Відповідно Указу Президента України № 926/96 від 04.10.96 року керівники органів внутрішніх справ мають право здійснювати доплати "особам рядового і начальницького складу, які мають право на пенсію за вислугу років згідно з чинним Законодавством і залишені за їхньою згодою в інтересах справи на службі, щомісячну доплату в розмірі від 25 до 50 процентів від суми пенсії, яка могла бути їм нарахована, тобто є додатковими видами грошового забезпечення.

Хоча частиною 3 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ і деяких інших осіб» не були перераховані конкретні види надбавок за умови служби, проте надбавка 25%, її розмір та порядок виплати затверджений відповідними правовими актами є постійним додатковим видом грошового забезпечення, яке виплачується щомісячно відповідно до вищенаведених нормативно-правових актів і повинна була бути врахована при нарахуванні мені пенсії з моменту звільнення.

Враховуючи вимоги ст. 24 Конституції України, яка встановлює, що всі громадяни України мають рівні конституційні права (в даному випадку - в праві на пенсійне забезпечення) і свободи і є рівними перед Законом, не може бути привілегій або обмежень по будь-яким ознакам. Ця Конституційна норма повною мірою і без яких-небудь обмежень, розповсюджується і на таку категорію громадян, до якої належу і я.

Статтею 2 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ і деяких інших осіб», відзначено, що ніхто не має права обмежувати військовослужбовців в правах і свободах, визначених законодавством України. Тому я, як громадянин України, вважаю, що безпідставно обмежено моє право на отримання більшого розміру пенсії, і в перерахунку призначеної пенсії повинна бути врахована наявна надбавка. ;

Виходячи з вимог ст.ст. 82, 217 Цивільний процесуальний кодекс України вважаю, що необхідно припустити негайне виконання рішення, оскільки було тривале порушення мого права на повне використовування пенсії, і право на соціальний захист.

Враховуючи правомірність моєї вимоги на підставі вищевикладеного і керуючись статтею 55 Конституція України, ст. ст. 52, 55 і 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців...», -

ПРОШУ:

1. Визнати неправомірною діяльність (бездіяльність) посадовців Управління МВС України в ____ області, які не провели перерахунок, раніше призначеної мені пенсії, виходячи з 25% щомісячної доплати з передбачуваної пенсії, встановленої Указом Президента України № 926/96 від 04.10.96 року з 01.11.1999 року по теперішній час.

2. Зобов'язати Управління МВС України в ______ області провести перерахунок нарахованої мені пенсії виходячи з 25% щомісячної доплати з передбачуваної пенсії, встановленої Указом Президента України № 926/96 від 04.10.96 року з 01.11.1999 року по теперішній час.

3. Витребувати з УМВС України в ______ області мою особисту пенсійну справу, грошовий атестат.

4. Відповідно до законодавства України звільнити від сплати державного мита за подачу в суд позовної заяви, оскільки я є інвалідом 2 групи.

Додатки:

1. копія позовної заяви;

2. копія відповіді Управління МВС України в ______ області;

3. копія виписки з наказу начальника Управління МВС України в ______ області;

4. копія пенсійного листа;;

«____»______________ ____рік

ПІБ

05.06.10 / Просмотров: 13117 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Сколько дней в году (не високосном), цифрами?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет