Постанова суду якою адміністративна справа провадженням закрита у зв`язку з відсутністю у діях складу адміністративного правопорушення

.

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 січня 2009 року суддя Миронівського районного суду Київської області Капшук Л.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Миронівка справу за протоколом прокурора Миронівського району Київської області відносно голови НАЗВА_1 сільської Ради ОСОБИ_1, 27 березня 1970 року народження, АДРЕСА_1, за пунктом «а» ч.2 ст.1 Закону України «Про боротьбу з корупцією»,

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до протоколу прокурора Миронівського району Київської області від 22.12.2008 року, ОСОБА_1 звинувачується у тому, що займаючи посаду голови, будучи посадовою особою органів місцевого самоврядування 4 категорії 7 рангу, і відповідно являючись особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв'язку з виконанням таких функцій, у порушення вимог ст.ст.5,16,20 Закону України «Про державну службу» виготовив розпорядження № 18 ( а.с.21), згідно до якого надав собі матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати і дав доручення бухгалтеру здійснити її нарахування.

Винним себе ОСОБА_1 не визнав і пояснив, що матеріальну допомогу на оздоровлення він отримав правомірно і діяв у межах своїх повноважень.

Згідно до ч. З ст.24 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України та керуються у своїй діяльності Конституцією України і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, прийнятими у межах їхньої компетенції.

П.6 Постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 9 березня 2006 року передбачено, що преміювання сільських, селищних і міських голів, голів районних і районних у містах рад. встановлення їм надбавок , матеріальної допомоги здійснюється у порядку та розмірі, установлених цією постановою, у межах затверджених видатків на оплату праці. Рішення про зазначені виплати приймається відповідною Радою.

Як вбачається із матеріалів справні (а.с.40), рішенням 14 сесії сільської Ради від 14 січня 2008 року затверджено бюджет, структура та штатний розклад виконавчого апарату сільської Ради. Так, рішенням вказаної сесії встановлено матеріальна допомога на оздоровлення голови сільської Ради у сумі 2035 гривень50 коп.( а.с.32). Рішенням сесії сільської Ради № 111-у від 8 квітня 2008 року внесені зміни до бюджету сільської Ради(а.с.33-35).

Згідно до ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні» виключною компетенцією сільських, селищних, міських Рад є затвердження місцевого бюджету, внесення з мін до нього.

Суд вважає, шо видаючи розпорядження № 18 сільської Ради від 30.05.2008 року про надання собі матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати ОСОБА_1. діяв у відповідності з рішенням 14 сесії сільської Ради від 14 січня 2008 року, яка затвердила надання йому такої матеріальної допомоги. П. «а» ч.2 ст.1 Закону України «Про боротьбу з корупцією» передбачає ...незаконне одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв'язку з виконанням таких функцій матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг, у тому числі прийняття чи одержання предметів (послуг) шляхом їх придбання за ціною (тарифом), яка є істотно нижчою від їх фактичної дійсної вартості. Вважаю, що у діях ОСОБИ_1 відсутній склад вказаного адміністративного порушення, так як він отримав матеріальну допомогу на оздоровлення правомірно. Розмір отриманої ним матеріальної допомоги обчислений у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 року № 100, у відповідності та у межах бюджету сільської Ради, затвердженого 14 сесією сільської Ради.

Правильність нарахування матеріальної допомоги на оздоровлення у судовому засіданні підтверджена начальником фінансового управління, допитана судом у якості свідка. За таких обставин вважаю, що адміністративну справу відносно ОСОБА_1 слід провадженням закрити у зв'язку з відсутністю у його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого п. «а» ч. 2 ст.1 Закону України «Про боротьбу з корупцією».

Керуючись ст.ст.276-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законом України « Про боротьбу з корупцією», Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», Постановами Кабінету Міністрів України № 268 від 9 березня 2008 року та № 100 від 8 лютого 1995 року,

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративну справу відносно ОСОБИ_1 за «а» ч.2 ст. 1 Закону України «Про боротьбу з корупцією» провадженням закрити у зв'язку з відсутністю у його діях складу адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом10 діб з моменту її проголошення.

Суддя

22.07.10 / Просмотров: 4252 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Десять минус три будет, прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет