Клопотання про відкладення слухання справи

.

__________ районний суд _______

__________Адреса_______________

судді _________________________

адвоката (ПІБ) - представника Фізичної особи-підприємця (ПІБ)

мешкає: _______________________

Справа № ___________

Зразок клопотання про відкладення слухання справи

в порядку ст. 27, 33 ЦПК України

В провадженні ______________ районного суду _______________ області знаходиться цивільна справа №______________ за позовною заявою Фізичної особи - підприємця (ПІБ)__________ до (ПІБ) ________про визнання договору оренди чинним, договору купівлі-продажу недійсним, стяг­нення збитків та моральної шкоди та зустрічною позовною заявою (ПІБ)_______до ФОП (ПІБ)_________3-і особи – (ПІБ) _________про визнання договору оренди не житлових приміщень закінченим з ________ р.

Представництво інтересів Фізичної особи - підприємця (ПІБ)_______ по зазначеній справі здійснюється мною (ПІБ) ___________на підставі довіреності (копія знаходиться в матеріалах справи).

У зв'язку з неможливістю моєї присутності у судовому засіданні, призначеному на ________ р, для розгляду зазначеної раніше справи з причини знаходження в цей час у відряджені у м. _______________ керуючись ст. 27. 31, 169 Цивільний процесуальний кодекс України,

ПРОШУ:

Відкласти слухання цивільної справи №________ за позовною заявою Фізичної особи - підприємця (ПІБ) _____________ до (ПІБ)_________ про визнання договору оренди чинним, договору купівлі продажу недійсним, стягнення збитків та моральної шкоди та зустріч­ною позовною заявою (ПІБ)__________до ФОП (ПІБ)___________3-і особи – (ПІБ)_____________про визнання договору оренди не житлових приміщень закінченим з ______________ р. по суті па іншу дату, заздалегідь сповістивши про день та час слухання.

Без представника ФОП ________________справу не слухати.

Додаток:

копія квітка та наказ про відрядження

Представник ФОП (ПІБ)_____________за довіреністю(ПІБ)______________

__________________________р.

05.12.10 / Просмотров: 22741 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Количество времен года (сезонов), прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет