3.2.2.2. Класифікація конфліктних особистостей

.

3.2.2.2. Класифікація конфліктних особистостей

Згідно звітів Міністерства охорони здоров’я близько 5% українців психічно хворі. Та коли кажеш про цю статистику більшість співробітників, що працюють з клієнтами бурхливо заперечують, стверджуючи, що психічно хворих не менш як 50%. А до суду йдуть усі 80%. Це звичайно перебільшення, однак зумовлене воно тим, що чимало конфліктів виникає через складність характеру деяких людей. І саме такі непрості люди з особливими характерами часто є клієнтами суду.

Проведені за кордоном дослідження свідчать також про те, що всіх працівників (а так само і громадян, що приходять до суду) за схильністю до конфліктів можна поділити на такі три групи:

1) стійкі до конфліктів;

2) ті, хто утримуються від конфліктів;

3) конфліктні.

Чисельність останньої групи складає близько 6-7% усього персоналу. На думку англійського дослідника Роберта Брамсона, щоб забезпечити у підрозділі сприятливий психологічний клімат, потрібно докладати головних зусиль лише до десятої частини персоналу — конфліктних суб’єктів. Інші 9/10 самі прагнуть до упорядкованості. Серед конфліктних Брамсон виділяє такі типи порушників спокою. Коротко охарактеризуємо їх.

«Демонстративні»

Такі люди характеризуються прагненням завжди бути в центрі уваги, користуватися успіхом. Навіть за відсутності будь-яких підстав вони можуть піти на конфлікт, заради того лише, щоб хоч у такий спосіб бути на очах. Можна сказати, що їм навіть подобаються конфліктні ситуації, бо дозволяють висловити емоції, створити привід для сутички у центрі якої будуть вони самі.

Демонстративний тип любить гарно виглядати в очах інших. Його ставлення до людей головним чином визначається тим, як вони ставляться до нього. Він добре пристосовується до різних ситуацій, часто діє занадто емоційно.

У спілкуванні з демонстративним типом особистості слід бути доброзичливим та позитивно – емоційним. Важливо показувати свою прихильність до людини, підкреслювати її яскраву індивідуальність, неповторність та важливість для вас інформації, яку вона надає.

«Ригідні»

Слово “ригідний” означає негнучкий, непластичний. Люди, що належать до цього типу, відрізняються честолюбством, завищеною самооцінкою, небажанням і невмінням рахуватися з думкою оточуючих. Це вони кажуть, що “якщо факти нас не влаштовують - тим гірше для фактів”. Поведінка їх відрізняється безцеремонністю, що переходить у грубість.

“Ригідні” з великими труднощами приймають точку зору оточуючих. Пошану ж з боку оточуючих сприймають як належне. Вони не критичні щодо своїх вчинків, однак хворобливо образливі та дуже чутливі до вигаданої чи дійсної несправедливості.

Під час конфлікту ригідні люди постійно вимагають підтвердження своєї значимості. Власне кажучи, це і треба робити, якщо ви намагаєтесь владнати конфлікт. Не наполягайте, частіше кажіть «так», будьте м’яким з людиною, однак жорстким з проблемою.

«Агресивні»

Люди, які належать до цієї категорії, відрізняються імпульсивністю, непродуманістю, непередбачуваністю поведінки, відсутністю самоконтролю. Часто це грубі, безцеремонні люди, які вважають, що всі навколо повинні їм поступатися. Вони бояться втрати свого авторитету, викриття у власній неправоті. Якщо предмет суперечки незначний, то краще звільнити дорогу такій людині. Якщо ж предмет досить важливий, то дайте такій людині спочатку «спустити пару», а потім спокійно висловіть власну точку зору. Придушіть їх лють власним спокоєм.

Цей тип поділяється на три підтипи: “танки”, “снайпери” та “підривники”. “Танки” абсолютно впевнені в тому, що їх поради є найкомпетентнішими. Єдине, чого вони не люблять - агресивних реакцій з боку тих, з ким вони спілкуються. Щоб домогтися в суперечці з “танками” яких-небудь успіхів, треба дати їм можливість “випустити пару” і тоді вони нерідко стають навіть ручними.

“Снайпери” стріляють у людей різними в’їдливостями й гостротами. Найефективніший прийом впливу на них - вимагати докладного пояснення, що вони розуміють під тією чи іншою своєю гостротою. Але при цьому “снайпер” не повинний втрачати свого обличчя, інакше він “вибухає” чи затаюється “з каменем за пазухою”.

“Підривники” — типи, які нападають на опонентів з лайкою, при цьому так артистично виходять із себе, що в оточуючих створюється враження, ніби то їх сильно образили. Їм потрібно дати виплеснути із себе емоції, що нагромадилися.

«Скаржники»

Ці типи так барвисто описують свої “лиха”, що в слухача нерідко складається думка на їх користь. Найкраще, що можна зробити у таких випадках, це перефразувати скарги своїми словами, давши зрозуміти, що їхнє переживання помічене.

Скаржники бувають двох типів: реалістичні та параноїчні (які скаржаться на уявлювані обставини). Якщо скаржник завів із вами розмову, то обов’язково вислухайте його. Він шалено бажає бути почутим. Тому покажіть, що ви його зрозуміли, повторивши суть його ж словами. Ви спочатку повинні визнати все сказане скаржником, а потім зайнятися самим конфліктом. Якщо потік скарг не припиняється й перетворюється на замкнуте коло, то найкраще мовчки слухати скаржника а потім знайти привід завершити розмову.

«Надточні»

Люди цього типу висувають підвищені вимоги як до себе, так і до інших. Однак роблять вони це так, що іншим здається, що вони прискіплюються. Надточні занадто тривожні та надмірно чутливі до деталей. Інколи вони розривають стосунки з друзями, знайомими тому, що їм здається, що їх образили. Часто вони страждають від себе самих, переживають свої невдачі, інколи розплачуються за них хворобами (безсонням, головними болями тощо). Відрізняються підвищеною чутливістю до оцінок з боку оточуючих, особливо керівників. Всі ці особливості нерідко призводять до невлаштованості особистого життя.

«Безконфліктні»

Здавалося б безконфліктність – прекрасна риса. Людина може здатися приємною в усьому, тому що вона завжди поступається, щоб сподобатися людям. Але час від часу вона створює проблеми. Ви покладаєтеся на таку людину, що погоджується з вами в усьому, а потім виявляється, що її слова розходяться зі справою. Вона абсолютно згодна у всіх тих зауваженнях, що ви до неї висунули, однак не очікуйте, що зауваження будуть враховані.

Якщо ви хочете продовжити спілкування з такою людиною, то наголосіть на тому, що вас турбує не те, чи погодиться вона з вами, а те, чи дотримає вона своїх обіцянок. Загалом, такі люди не замислюються глибоко над наслідками своїх вчинків та причинами.

18.01.12 / Просмотров: 3990 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Количество времен года (сезонов), прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет