Довіреність на розпорядження майном

.

                                                                                                 Довіреність

                                                                                   на розпорядження майном


 

Місто ________, _________ року, ________ місяця, ___________ числа

Я, ПІБ_______________ (ІН __________), паспорт ___ -________, вид. _________ року ________ РУ ГУ МВС України в місті ________ ), який зареєстрований і проживаю за адресою : м. __________, цією довіреністю уповноважую

ПІБ _____________ , який проживає в м. _______, пр-т ____________, ______________ кв. __

вчиняти наступні правочини від мого імені :

РОЗПОРЯДЖАТИСЬ: ПРОДАТИ, ОБМІНЯТИ, ЗАСТАВИТИ, в забезпечення, як моїх так і третіх осіб зобов’язань, належним мені, на підставі свідоцтва про реєстрацію ТЗ ___ № ____________, виданого ___________ року, автомобілем фабричної марки “________”, випуску __________ року, двигун № __________, кузов № __________, шасі № _________, реєстраційний номер __________, зареєстрований МРЕВ- _________ УДАІ ГУ УМВС України в _____________ року.

ЗНЯТИ З ОБЛІКУ в органах ДАІ вищезазначений автомобіль. КЕРУВАТИ, КОРИСТУВАТИСЬ вказаним автомобілем до часу його відчуження і передачі набувачу.

ЗДІЙСНЮВАТИ необхідні ремонтні, профілактичні роботи, за власним розсудом міняти колір автомобіля, його агрегати, в тому числі номерні, з відповідною наступною їх реєстрацією.

ПРЕДСТАВЛЯТИ МОЇ ІНТЕРЕСИ з цих питань перед усіма фізичними та юридичними особами.

Для виконання цієї довіреності уповноважую його подавати від мого імені документи та заяви, в тому числі і про те що автомобіль є моєю особистою приватною власністю*, одержувати необхідні довідки та документи, провадити експертні дослідження щодо ціни та технічного стану вказаного автомобіля, сплачувати необхідні платежі, в тому числі дорожній збір, укласти вказані вище договори, визначаючі ціну та інші умови на свій розсуд, одержати належні мені гроші, а також виконувати всі інші дії, необхідні для виконання цієї довіреності.

Ця довіреність видана на підставі договору доручення, укладеного в усній формі між мною - довірителем та вказаним представником.

Зміст ст. ст. 239, 240, 241, 247 – 250, 1000-1009, 1187 Цивільного кодексу, ст. ст. 60-65 Сімейного кодексу, статті 1.2, 12 Закону „Про податок на доходи фізичних осіб”, мені нотаріусом роз’яснено.

Мені відомо про мої права та обов’язки і податкові зобов’язання як довірителя, та можливу відповідальність як власника джерела підвищеної небезпеки.

Довіреність видана з правом передоручення, строком на __________, тобто по _______________ року.

ПІДПИС _________/_______________/

 

Місто _______, __________ року. Ця довіреність посвідчена мною, _____________, приватним нотаріусом _________ нотаріального округу. Довіреність підписана гр.______________ у моїй присутності. Особу його (її) встановлено, дієздатність перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за № ______________
Стягнуто плати : _____________.

 

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

 

____________________/_______________/

20.01.13 / Просмотров: 3020 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Десять минус три будет, прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет