Довіреність на реєстрацію права власності

.

                                                                                                                      Довіреність

                                                                                                 на реєстрацію права власності

 

 

Місто _____________, __________ року, __________місяця, __________ числа

Я, _________________, що зареєстрований і проживаю за адресою: ___________, цією довіреністю уповноважую ____________, який проживає ____________________вчинити наступні правочини від мого імені:

  • ОФОРМИТИ в КП „___________ міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна” державну реєстрацію права власності на належну мені за договором купівлі - продажу, посвідченого ________, __________нотаріусом Київського міського нотаріального округу ____________ року за реєстр. № ____________ і зареєстрованого у реєстрі правочинів за реєстр. № _______________ КВАРТИРУ № _____(___________) у будинку № ___________ (_________) по вулиці __________ в місті ____________.
  • ПРЕДСТАВЛЯТИ мої інтереси, як власника вищезазначеної квартири, перед всіма фізичними та юридичними особами, в т.ч органах ЖЕКів, АТС, паспортних відділах, підприємствах Київенерго, місцевих органах влади, тощо, з усіх питань, що стосуються оформлення належної експлуатації вищевказаної квартири, в т.ч. з питань оформлення права проживання у придбаній квартирі (постановки та зняття з реєстраційного обліку як мене так і третіх осіб), переоформлення (оформлення) на моє ім’я право користування телефонним номером, електричною енергією, комунальними послугами, тощо.
  • ЗДІЙСНИТИ ПОТОЧНІ РЕМОНТНІ РОБОТИ вищезазначеної квартири, визначаючи кошторис, строки та інші умови на свій розсуд, в тому числі з правом переобладнання приміщень, за умови дотримання вимог чинного законодавства.

Для виконання цієї довіреності уповноважую його:

  • подавати від мого імені заяви, одержувати необхідні довідки та документи, в т.ч. подати мій паспорт на реєстрацію і одержати його з відповідною відміткою, підписуватись за мене, розраховуватись за мене;
  • укласти, визначаючі ціну та інші умови на свій розсуд, від мого імені договори, що безпосередньо необхідні для виконання цієї довіреності, в т.ч. на користування електроенергією, обслуговування прибудинкової території, користування телефонним номером, найму (підряду) для здійснення ремонтних робіт, а також вчиняти всі інші юридично значимі дії, які необхідні для виконання цієї довіреності.

Ця довіреність видана на підставі договору доручення, укладеного в усній формі між мною - довірителем та вказаним представником.

Зміст ст. ст. 239-241, 247 – 250, 1000-1010 Цивільного кодексу України мені роз’яснено.

Довіреність видана строком на _____________, тобто по ______________ року.

 

ПІДПИС _________________

 

Місто ________________, ____________ року. Ця довіреність посвідчена мною, __________, ____________ нотаріусом ____________ нотаріального округу. Довіреність підписана _____________у моїй присутності. Особу його (її) встановлено, дієздатність перевірено.

Зареєстровано в реєстрі за № ______________________

Стягнуто плати : ________________________________


20.01.13 / Просмотров: 2674 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Естественный спутник земли?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет