Довіреність на припинення підприємницької діяльності

.

                                                                                                                      Довіреність

                                                                                         на припинення підприємницької діяльності

 

 

Місто______________, _________________року, ____________ місяця, ____ числа

Я, ________________, паспорт _______________, зареєстрований і проживаю за адресою: _____________, цією довіреністю уповноважую ____________________, паспорт ___________, яка проживає за адресою: ________________ вчиняти наступні правочини від мого імені:

БУТИ МОЇМ ПРЕДСТАВНИКОМ, як суб’єкта підприємницької діяльності - фізичної особи, зареєстрованого _________________., у відносинах фізичними та юридичними особами, в т.ч. з органами державної влади та управління, податкових органах, фондах, адміністраціях; підприємствами всіх форм власності, установами, організаціями, нотаріусами, з питань, пов’язаних з припиненням моєї підприємницької діяльності.

Для виконання цієї довіреності уповноважую її:

  • подавати від мого імені заяви до адміністрації щодо заміни свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи на новий зразок;
  • подавати від мого імені заяви в тому числі про припинення підприємницької діяльності і зняття з обліку платника податків фізичної особи; податкові та інші звітності, декларації, одержувати необхідні довідки та документи;
  • вести справи в дозвільній системі щодо знищення моєї печатки, вести справи в податковій інспекції (в тому числі щодо проведення аудиторської перевірки), управлінні статистики, в відділеннях Пенсійного фонду, фонду соціального страхування на випадок безробіття та фонду соціального страхування від нещасних випадків на підприємстві та профзахворювань, місцевому Центрі зайнятості населення тощо;
  • підписуватись за мене на вищевказаних документах, сплачувати належні мені платежі, а також вчиняти всі інші юридично-значимі дії.

Ця довіреність видана на підставі договору доручення, укладеного в усній формі між мною довірителем та вказаним представником.

Зміст ст. ст. 52, 239-241, 247-250, 1000-1010 Цивільного кодексу України мені роз’яснено.

Довіреність видана строком на ________________, тобто по __________року.

 

ПІДПИС __________________/___________/

 

Місто ____________, ________________ року. Ця довіреність посвідчена мною, _______________, ______________ нотаріусом ___________________ нотаріального округу. Довіреність підписана _______________ у моїй присутності. Особу його( її) встановлено, дієздатність перевірено.

Зареєстровано в реєстрі за № __________________________

Стягнуто плати: _____________________________________

 

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

 

 

___________________________/____________________/


20.01.13 / Просмотров: 2652 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Два плюс три будет, прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет