Адміністративний позов про зобов`язання зареєструвати об`єкт нерухомості

.

До _______ районного суду м.___

Позивач: (ПІБ____________, адреса)

Відповідач: (ПІБ_________, адреса)

Адміністративний позов про зобов`язання зареєструвати об`єкт нерухомості)

Я ПІБ________________ придбала у ________ році приймальний пункт, який знаходився на момент продажу по вулиці Гагаріна, № 82 у м. Донецькі, згідно договору купівлі – продажу від __ __________ ____ року завіреного приватним нотаріусом Донецького міського нотаріального округу ПІБ_________________, № _________.

Мені не було відомо про те, що зазначений об`єкт нерухомості необхідно реєструвати в органах Комунального підприємства „Донецьке міське бюро технічної інвентарізації та реєстрації об`єктів нерухомості ДМБТЇ та РОН”(надалі КП „ ДМБТЇ та РОН”).

__ ________ _______ року був виготовлен технічний паспорт в Комунальному підприємстві „ ДМБТЇ та РОН” на мій об`єкт нерухомості – прийомний пункт за адресою: м. Донецьк, вул. Гагарина, 82, однак мені не було роз`яснено про те, що я повинна зареєструвати свій договір купівлі-продажу об`їкту нерухомості в органах КП „ ДМБТЇ та РОН”. У подальшому, з метою утеплення приміщення, в якому важко знаходитися взимку я обклала його цеглею на існуючий фундамент і цю обставину робітники КП „ДМБТІ та РОН” визнали як самочинне будівництво в результаті чого відмовляються реєструвати приміщення. Але я вважаю такі дії робітників КП „ДМБТІ та РОН оскільки статус будівлі не змінився, воно залишилось нежилим приміщенням, в тих же розмірах, що й було раніше.

В теперішній час я не можу розпоряджатися своїм майном у зв`язку з тим, що мій об`єкт нерухомості не зареєстрован в органах КП „ ДМБТЇ та РОН”, як вимагає норми ст. 334 Цивільний кодекс України: „якщо договір підлягає державній реєстрації, право власності у набувача виникає з моменту такої реєстрації”.

Як власник я маю право зареєструвати своє майно у відповідних органах, тому я звернулась до КП „ДМБТЇ та РОН” для подальшої реєстраціїї мого об`єкту нерухомості, однак в усній формі мені було відмовлено у реєстрації вищезазначеного договору.

Я вважаю, що дії представника порушують мої права як власника, тому я вимушена звернутися до суду.

Керуючись ст. ст. 158,159,160,161, 162, 171, КАС України, ст.334 ЦК України, -

ПРОШУ:

Зобов`язати Комунальне Підприємство „ Донецьке міське бюро технічної інвентарізації та реєстрації об`єктів нерухомості” зареєструвати об`єкт нерухомості – нежиле кам`яне приміщення – приймальний пункт, який знаходиться за адресою м. Донецьк, вул. Гагаріна, 82.

Додатки:

Копія адміністративного позову ;

Копія договору купівлі-продажу;

Копія копія технічного паспорту;

ПІБ ______________________ __ ________ ______рік

26.06.10 / Просмотров: 3884 / Печать
.

Поиск

Расширенный поиск

Поделись с друзьями

Пользователь

Подписка на новости

Количество времен года (сезонов), прописью?

RSS / MAP / W3C


RSS - международный формат, специально созданный для трансляции данных с одного сайта на другой. 
Используя готовые экспортные файлы в формате RSS, вы можете разместить на своей странице заголовки и аннотации сюжетов наших новостей. 
Кроме того, посредством RSS можно читать новости специальными программами - агрегаторами новостей - и таким образом оперативно узнавать 
об обновлениях нужных сайтов.
Google SiteMap
Valid XHTML 1.0 Transitional

Статистика

Опросы

Активных опросов нет